פרופיל

DesignBuilder Israel מייצג את DesignBuilder Software בישראל באופן רשמי ובלעדי.

המשרד מתמחה בפיתוח כלים למידול אנרגטי כגון אפליקציה לדירוג אנרגטי המסייעת לך לקבל במהירות דוח מפורט לכל סוגי מבנים, על פי תקן ישראלי 5282, תקן ישראלי 5280 ודרישות מכוני התעדה.

המודולים של תוכנת DesignBuilder מסייעים לקצר זמן מידול אנרגטי ולהגדיל את הפרודוקטיביות כתוצאה מהשקעה ניכרת בטכנולוגיית ממשק משתמש וגישה בלתי מתפשרת לעיצוב התוכנה. מודלים שהובאו מ-BIM (תוכנות REVIT, RHINO או ARCHICAD) או שנבנו במהירות ישר בתוכנת DesignBuilder, מספקים ניתוח ביצועים משולב, כולל:

צריכת חשמל בקוט"ש, נוחות תרמית, תאורה טבעית, ניתוח זרימת אוויר ב-CFD פנימי וחיצוני, תכנון מערכות HVAC, עלויות בניה, אופטימיזציית תכנון, דוחות לפי ת"י 5282 בהתאם לדרישות ת"י 5280, דוחות לפי LEED / BREEAM.

תוכנת DesignBuilder מופצת ברחבי העולם.

לפרטים נוספים צור קשר

חזון

החזון של DesignBuilder הוא לעזור ללקוחות שלנו להפחית באופן משמעותי את ההשפעה של הסביבה הבנויה על הכדור הארץ תוך הגברת רווחת הדייר. אנו מורידים מחסומים כך שמידול ושיפור הביצועים של מבנים חדשים וקיימים מהנים יותר, מהירים וקלים יותר בעת השימוש בתוכנה שלנו. הגישה האתית והתלהבות שאנו מקדישים לעסק שלנו, לתוכנה ולשירותים שלנו מספקת חוויה שאין כמותה עבור לקוחותינו.

משימה

המשימה של DesignBuilder היא לספק תוכנה מעולה ושירות לקוחות אשר מעניק ערך יוצא דופן לבניית קהילה סימולציה תרמית ממוחשבת בעולם. אנו משווקים תוכנה קלה לשימוש, פרודוקטיביות גבוהה ותמיכה מצוינת, כך שלקוחותינו יכולים למדל במהירות ולבנות בניינים נוחים, בריאים שעלותם נמוכה יותר כדי לשפץ, לבנות ולתפעל.

התחל לעבוד עם DesignBuilder בחינם

גלה בעצמך מדוע חברות ואוניברסיטאות בחרו ב-DesignBuilder

1
DesignBuilder
שלום,
איך אפשר לעזור?